Türkiye’de En Çok Konuşulan Haberler


Türkiye’de geçtiğimiz hafta gündemi en çok meşgul eden haberlerin başında hiç şüphesiz Amerikalı Rahip Brunson’un davasıydı. Ardından, Arda Turan ve ünlü şarkıcı Berkay’ın yer aldığı kavga da magazin ve spor dünyasının en çok konuşulan haberleri oldu.

İşte, Türkiye’nin En Çok Konuştuğu O Haberler

Rahip Brunson Türkiye’den ayrıldı!

ABD ve Türkiye basınında yer alan Rahip Brunson, şüphesiz gündemin en önemli haberi. Geçtiğimiz Cuma günü hakim karşısına 4. Kez çıkan  Amerikalı Rahip Brunson 3 yıl 6 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı. Ancak tutukluluk süresi gözönüne alınarak tahliyesine karar verilen Brunson Cuma gecesi özel ve zırhlı korumalar ile Türkiye’den ayrıldı.

Arda Turan: “Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın”!

Şarkıcı Berkay ve ünlü futbolcu Arda Turan arasında yaşanan kavga, hastanede de devam etti. Arda Turan, Berkay’ın kaldığı ve tedavi gördüğü hastaneyi ruhsatsız silahla basarak, bir el ateş etti. Silah seslerinin duyulmasından hemen sonra, Berkay’ın konuşulanlar hakkında bilgi verdiği de ortaya çıktı.

Arda’nın hastanede şarkıcı Berkay’a söylediği sözler; “Ben senin karın olduğunu bilmiyordum. Öldür beni, çok pişmanım. Ben çok büyük öküzlük ettim.

Hilal Cebeci’den İtalyan partizanlarının şarkısı Çav Bella’ya klib!

Kötü eleştirilere maruz kalan Çav Bella klibi, Hilal Cebeci’yi çok kızdırdı. Youtube’dan ve Twitter’dan yaptığı açıklamalar ile kızgınlığını dile getiren Hilal Cebeci, yaptığı sert söylemler ile açıklamada bulundu.

İşte, Hilal Cebeci’nin Ekşi Sözlük yazarlarına yaptığı ağır söylemler…

İki ünlü şarkıcı Demet Akalın ve Gülben Ergen barıştı…

Uzun yıllardan beri küs kalan sanatçılar, dün gece bir araya gelerek barıştıklarını İnstagram ve diğer sosyal medya hesaplarından karşılıklı olarak duyurdular. Gülben Ergen, Demet Akalın ile barıştığını şu sözlerle dile getirdi; “Çok güzel bir geceydi. Akşam dışarı çıkma alışkanlığı sıfırın altında olan, tipik bir ev kuşu ve asosyal olan ben @people_istanbul da @denizseki yi dinledim. Müthiş bir #repertuar ve billur gibi bir ses. Kalk gel diye beni dürten @demetakalin iyi ki gelmişim, iyi ki gitmişiz… Tebrikler! @arasozgur ve @sonradangurme_ ve tebrikler tüm müzisyen dostlarıma, kardeşlerime @pnrcbkc @serkanseki @gunyilayhan

 

Lana Del Rey, Türk takipçisine çok kızdı!

Lana Del Rey, Twitter’ı aktif olan kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Ve takipçilerinin yorumlarına en fazla cevap veren yabancı şarkıcılar arasında bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde yine takipçisine cevap veren Lana Del Rey, bu sefer küfürlü sözlerle tepkisini dile getirdi.

 

Sıla ve Ahmet Kural barıştı!

Şarkıcı Sıla ve oyuncu Ahmet Kural, 2017 yılında aşk yaşamaya başlamışlardı. Evlenecekleri konuşulan ünlü isimler, 2018’in Şubat ayında ayrıldıklarını açıklamışlardı. Sürpriz bir şekilde sosyal medyadan tekrar barıştıklarını açıkladılar…

 

Suudi Arabistan’dan Türkiye açıklaması

Gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın Suudi Arabistan konsolosluğuna girdikten sonra kendisinden bir daha haber alınamaması dünya kamuoyunu ayağa kaldırdı.

Herhangi bir net bir açıklamanın yapılmaması ve bugüne kadar Kaşıkçı’nın ortaya çıkmaması endişeleri artırıyor.

Gazeteci Cemal Kaşıkçı olayının aydınlanması ve ortak bir çalışma grubunun oluşturulması talebi üzerine Suudi Arabistan yetkilileri: “kardeş Türkiye” yanıtını verdi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

two + 20 =