Haber Veriyo Kariyer Fırsatı

Haber Veriyo; Viral haber sitemizde siz değerli genç kardeşlerimize hem yazılarınızı paylaşma hemde kazanç elde etme fırsatı sunmak için böyle bir projeye imza attık. Bundan böyle sitemizde yayınlayacağınız içeriklerden kazanç elde edebileceksiniz. Sizde Haber Veriyo ailesine katılmak ve kazanç elde etmek istiyorsanız hemen üye olabilirsiniz.

Kazançlarınız nasıl olacak

Kazanç kısmını 3 farklı şekilde değerlendireceğiz.

1- Yazacağınız yazılar en az 300 kelime olmalı ve özgün fotoğraflarla desteklenmeli. Yazılarınızı web sitemize taslak olarak kaydedeceksiniz. Yazılarınız editörlerimiz tarafından incelenip sitemizde yayınlanmaya değer bulunursa tüm yayınlanan yazılarınız için 5 TL alacaksınız.

2-Göndereceğiniz içerik özgün bir haber içeriği olursa, yine editörlerimiz tarafından değerlendirilecek ve yayınlanan tüm haber içerikleriniz için 20 TL alacaksınız.

3- Göndereceğiniz içerikleriniz ay içerisinde 10K+ okunma alırsa bu kritere sahip her yazınız için ekstra 10 TL alacaksınız.

4- Gönderdiğiniz içeriklerin yayınlanıp yayınlanmadığını üye profil kısmından takip edebilirsiniz.

5- Haber Veriyo Sosyal İçerik Sitesinde Editör olmak için en az 30 Adet Yazınızın Yayınlanmış olması ve Haber Veriyo Yönetimi Tarafından sizlere gönderilecek formu doldurarak kariyer@haberveriyo.com mail adresine göndermeniz gerekmektedir. Gerekli incelemeler ve değerlendirmelerin sonucunda editörlük için uygun olup olmadığınız bilgisi tarafınıza iletilecektir.

6-Ödemeleriniz her ayın 15 ile 25 i arasında yapılacaktır.

ŞARTLAR

İçerik Sağlayıcı olarak web sitemize üye olan tüm kişiler aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar

1- haberveriyo.com Sitemize yükledikleri tüm içeriklerden yazarları sorumludur.

2- İllegal, hakaret, küfür içeren içeriklerin yayınlanması yasaktır.

3- Sitemize eklenen içeriklerin yazarları, yazıların tüm haklarını haberveriyo.com sitesine vermiş olduklarını kabul ederler ve başka bir mecrada yayınlayamazlar.

Daha detaylı bilgi için Haber Veriyo Kullanıcı Sözleşmesini Okuyabilirsiniz.

Türkiye'nin Viral Haber Sitesi